ІСГС НААН
+38(066)-828-50-98
+38(099)-298-13-40
Консультація
менеджера
Кукурудза
Соняшник
Пшениця
Ячмінь
Еспарцет
Коріандр
Картопля
Горох
Овес
Соя
Вимірювальна лабораторія
+38(099)-782-59-29
+38(099)-298-13-40
(0522) 31-54-65
Послуги з визначення якісних показників продукції рослинництва та ґрунту, посівна придатність насіння
Науково-консультаційне забезпечення
Проведення наукових досліджень в рослинництві та тваринництві, інформаційне забезпечення суб'єктів господарювання
Здобутки
Дирекція
Структура
Фінансово-господарська діяльність
Історія
Контакти менеджера
+380668285098
Надіслати
E-mail:

ЗДОБУТКИ

Інститут сільського господарства Степу Національної академії аграрних наук України є активним учасником міжнародних заходів, на яких активно представляє інноваційні розробки та здобутки колективу.

Директор Інституту сільського господарства Степу НААН - Семеняка Ігор Миколайович нагороджений золотою медаллю міжнародної агропромислової виставки АГРО-2019 в номінації "Кращий керівник серед науково-дослідних установ Національної академії аграрних наук Украиїни".
Семеняка Ігор - кращий керівник серед науково-дослідних установ НААН
У 2016 та 2017 роках за розвиток аграрної науки, розробку та вдосконалення технологій, досягнення значних показників продуктивності Інститут сільського господараства Степу НААН України – директор Семеняка Ігор Миколайович – став переможцем в номінації «Лідер агропромислового комплексу України» та нагороджений дипломами Національної академії аграрних наук України.
Номінація - лідер агропромислового комлексу
Лідер агропромислового комплексу України - 2016
У 2016-2017 роках установа нагороджена дипломами учасників і почесною грамотою Міністерства аграрної політики та продовольства України у Міжнародних агропромислових виставках «Agroexpo-2016», «Agroexpo-2017», «Агро-2016», «Агро-2017».
Агро-2016 диплом
Агро-2017 диплом
Agroexpo диплом
Agroexpo-2017 диплом
Почесна грамота міністерства аграрної політики
Інститут сільського господарства Степу НААН України став переможцем на обласному конкурсі якості "Кращі товари Кіровоградщини" у 2012 році "Продукція - Боби сої для посіву та іншого використання" визнана кращою в Кіровоградській області у номінації "Товари виробничо-технічного призначення".
Конкурс - кращі товари Кіровоградщини
Кращий товар Кіровоградщини 2012
У 2011 році Інститут сільського господарства Степу НААН став переможцем на обласному конкурсі якості "Кращі товари Кіровоградщини" "Продукція - Боби сої для посіву та іншого використання" визнана кращою в Кіровоградській області у номінації "Товари виробничо-технічного призначення".
Диплом - кращі товари Кіровоградщини
Конкурс - кращі товари Кіровоградщини
За підсумками державної атестації наукових установ НААН, з урахуванням комплексу показників наукової, інноваційної та виробничо-господарської діяльності, Інститут сільського господарства Степу НААН посів у 2010 році перше рейтингове місце серед інститутів агропромислового виробництва різних регіонів України.

У 2010 році Інститут сільського господарства Степу НААН став переможцем на обласному конкурсі якості "Кращі товари Кіровоградщини" "Продукція - насіння ярого ячменю" визнана кращою в Кіровоградській області у номінації "Продовольчі товари для населення".
Диплом - Продукція - насіння ярого ячменю
Кращі товари Кіровоградщини 2010
Колектив установи нагороджений Почесною грамотою Кабінету Міністрів України, грамотами Національної академії аграрних наук України, дипломами міжнародних виставок-ярмарок. За презентацію інноваційних розробок «Знам'янський тип поліської м'ясної породи» в номінації «Наука, освіта, інформатика» та «Племінні тварини голштинізованого внутрішньопородного типу української червоної молочної породи ВРХ» у номінації «Тваринництво. За досягнення високих показників розвитку племінного тваринництва» на XXI Міжнародній виставці-ярмарку «Агро 2009» установа нагороджена двома золотими медалями «Переможець конкурсу».
Диплом - кращий єкспонат, технологія, розробка